مرکز شتاب دهنده پدیده

ایجاد مرکز شتاب دهنده طرح های استارتاپی در پدیده

مدیرعامل شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش گفت: با اخذ مجوزهای رسمی از اداره کل تعاون، رفاه و تامین اجتماعی این مرکز رسما آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مهندس حمید کشاورز گفت: شرکت بین المللی تجارت الکرونیک کیش بر اساس چارچوب دستورالعمل مجوز و ساماندهی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی مصوب شورای عالی اشتغال و با رعایت اصول و شئون اسلامی و قوانین و مصالح حاکم بر کشور مرکز شتاب دهنده خود را به همراه فضای کاری مشترک و مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی ثبت و مجوزهای لازم را اخذ کرد.

مدیر مرکز شتاب دهنده شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش گفت: برنامه ریزی های صورت گرفته به نحوی است که ما بتوانیم پنج درصد از استارتاپ های موفق این منطقه را از طریق شتاب دهنده پدیده ایجاد، راه اندازی و توسعه بخشیم.

دکتر دانیال احمدزاده در خصوص اهداف این مرکز نیز اعلام کرد: آموزش، مشاوره، مربی گری، تامین فضای کاری مشترک، شبکه سازی، معرفی به سرمایه گذاران و همچنین تامین بخشی از نیازهای مالی اولیه استارتاپ ها طی دوره شتاب دهندگی از جمله اهداف این مرکز است.

وی افزود: ایجاد و توسعه پایدار نوآوری محور در حوزه کسب و کارهای نوپا ، حمایت از تیم های استارتاپی برای ایجاد زمینه رشد آن ها و کمک به توسعه اقتصاد دانش بنیان و برگزاری رویدادها و کارگاه های آموزشی استارتاپی جهت ترویج فرهنگ کار آفرینی از دیگر اهداف این مرکز است.

به گفته وی، تبدیل شدن به معتبرترین گروه سرمايه گذاران نيك انديش داخلی و خارجی در شرق کشور و ایران براي توسعه كارآفريني و ايجاد ثروت در كشور نیز از اهداف ویژه مرکز شتاب دهنده شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش است.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره ۳۸۸۸۸ داخلی 2222 تماس حاصل فرمائید.